Elementem dbałości o środowisko, który nabiera szczególnego znaczenia w ostatnich latach jest kształtowanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół domów, na osiedlach, w miejscach pracy i odpoczynku. Zadania z tego zakresu zaczęły być również od kilku lat finansowane ze środków unijnych i w dalszej perspektywie zapowiada się konsekwentne, a nawet priorytetowe, traktowanie programów sprzyjających kształtowaniu przyrody i zieleni miejskiej. Obserwując rzeczywistość widzimy jak bardzo zmieniły się nasze ogrody, osiedla, otoczenie dróg, a nawet pola w ostatnich latach i jak wiele uwagi przykładają osoby prywatne, gminy i przedsiębiorstwa do zadań z zakresu pielęgnacji otaczającej nas zieleni.


Kierunek naszych działań ma swoje źródło w przekonaniu, że prawa natury mają wielką wartość. Pragniemy, wykorzystując posiadane wykształcenie, doświadczenie oraz zamiłowania włączyć się do realizacji zadań z tego zakresu.


Oferujemy usługi kompleksowej pielęgnacji i zakładania terenów zielonych. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, gwarantującym najwyższą jakość wykonywanych usług.


Zapraszamy do współpracy.


Z poważaniem,


Maciej Ciemniewski, wiceprezes