Przestrzeń życiowa człowieka tworzona jest przez wiele współgrających ze sobą elementów. Jest skomplikowana. Musi spełniać szereg warunków, by była przyjazna, komfortowa, bezpieczna i estetyczna.


Formowanie takiej przestrzeni, wymaga doświadczenia i wynikającego z niego zrozumienia potrzeb odbiorcy, wiedzy technicznej oraz umiejętności współpracy projektanta z inwestorem. Tylko wtedy można mieć pewność, że czas i środki poświęcone na formowanie przestrzeni, czy to będzie dom jednorodzinny, kwartał zabudowy czy miejsce pracy lub wypoczynku, zaowocują gotowym projektem. Graficznym zapisem Waszych oczekiwań i potrzeb.


MMHC spółka z o.o. spełnia wymagania, jakie stawia projektowanie architektoniczne. Dysponujemy doświadczeniem, jesteśmy pełni pomysłów, posiadamy niezbędna wiedzę techniczną. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, a w procesie projektowania posługujemy się najnowszymi technologiami, pozwalającymi Klientowi, na każdym etapie pracy, mieć pełen wgląd w postępy pracy.


Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, organizacji i jednostek administracji.


Współpracujemy z renomowanymi biurami, zajmującymi się projektowaniem instalacji i konstrukcji budowlanych, co pozwala kompleksowo świadczyć usługi projektowe.


MMHC spółka z o.o. zajmuje się również pracami wykonawczymi. Nieobce jest nam prowadzenie inwestycji od fazy wstępnej koncepcji architektonicznej po przekazanie kluczy do gotowego obiektu Klientowi. Nasza oferta jest kompleksowa, dzięki czemu możemy na każdym etapie realizacji, dbać o najmniejszy szczegół.


Zapraszamy do współpracy.


Z poważaniem,


Michał Ciemniewski, prezes
Wykonujemy:


  • inwentaryzacje budowlane

  • projekty adaptacji i modernizacji

  • projekty rozbudowy istniejących obiektów

  • projekty domów jednorodzinnych i obiektów usługowych

  • remonty wielobranżowe pomieszczeń, mieszkań i domów

  • adaptacje poddaszy

  • domy jednorodzinne
Galeria